Çarşamba, 28 Ekim 2020
Hoşgeldiniz
Diğer

Hoşgeldiniz

Doruk Karaboncuk Doruk Karaboncuk
05 Aralık 2016

Web sayfama hoşgeldiniz. Burada kısa süre sonra bir düzenleme yapmam gerekecek çünkü yazdıklarımı tamamen değiştirdim.

Uzun zamandan sonra ilk defa tekrar yazmaya başlıyorum. Bu sefer daha geniş zaman yaratarak daha detaylı yazılar yazmaya çalışacağım. Yeni yazıları daha açıklayıcı, daha görsel şekilde yapmak için eski yazılarımın tamamını kaldırdım.

Tüm HTML elementlerini inceleyip işinize yarayacak dipnotlar ile güçlendirmeyi düşünüyorum.

Kendim de web, seo ve sosyal medya ile uğraştığım için zaman zaman ufak yerlerde takılmalar yaşayabiliyorum. Bu şekilde olan bazı durumlar uzun vakit alabiliyor. Aslında çok kolay çözümleri oluyor.

İlerleyen zamanlarda forum açmayı da düşünüyorum. Bu blogumun diğer blogumdan tek farkı yeni bir kategori olan oyun kategorisi olacaktır. Oyun oynamayı çok seviyorum ve boş zamanlarımı genellikle oyun oynayarak geçiriyorum.

Herhangi bir tema kullanmıyorum. WordPress ile varsayılan gelen temayı kullanıyorum. Ufak ufak kendim düzenlerim zamanla.

Bugün tekrar blogun detaylı istatistiklerine baktım. Şu ana kadar 600.000 üzeri tekil kişi ziyaret etmiş. Daha niceleri diyerek yazılarıma başlıyorum.

Yukarıdaki kısım wordpress ile açtığım site içindi. Buradan sonraki kısımda ise bu sayfayı nasıl yaptığımı anlatacağım. Ama önce daha fazla işinize yarayacak olan eğitimlerden eklemek çok daha mantıklı

Emoji ile Tepki Ver

0
1
0
0
0
0

Yorumlar